preloader
Zakázat preloader

Olympiáda Lokomoce našima očima

V sobotu 8.června jsme si všichni užili Sportovně zábavný den pro děti. Proběhl v rámci Brněnských dnů bez úrazů, do kterých se zapojila i LOKOMOCE. Součástí akce byla i Olympiáda našich předškolních dětí, které cvičí v rámci projektu Lokomoce - cvičení v MŠ Brno. Děti soutěžily týmově, všechny bravurně zvládly krátkou opičí dráhu, kterou pro ně náš tým připravil. Nechyběl slavnostní nástup, zapálení ohně a hymna LOKOMOCE, kterou úžasně zazpívala naše bývalá cvičenka Adélka Humpolíková. Jelikož to byl již 5.ročník, tedy malé výročí, o kulturní vložku se postarala hrou na flétnu Šárka Holá. Té patří také velká pochvala. 

Děti byly odměněny za svůj výkon zlatými medailemi.Ty jim předal náměstek hejtmana JMK pan Mgr. Marek Šlapal, který přišel děti povzbudit.

Po skončení Olympiády se mohli děti a rodiče vydovádět v dětském centru. Na ty,kteří se chtěli něco dozvědět o správném postavení dolních končetin čekal Workshop vedený paní MUDr. Chlupovou.

Občerstvení zajistila již tradičně paní Okurková z kavárny Galerie. Děkujeme!

Akce se velmi vydařila a všichni se těší na další ročník.

Za podporu akce bychom chtěli poděkovat JMK, městu Brno, VZP, Sanasportu, Marku Sklenářovi a společnosti PIONS. 

Velký dík patří pořadatelům, ale i rodičům, kteří úžasně fandili. 

Ilustrační obrázek

Ilustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázek