preloader
Zakázat preloader

Kroužkobraní 2019

Ilustrační obrázekIlustrační obrázek

Kroužkobraní 2019 je za námi! A že to stálo za to!

V neděli 8.9.2019 jsme se stali součástí programu Kroužkobraní, které pořádal Avion Shopping park v Brně. Rodiče a děti se mohli přijet podívat na více než 60 kroužků z různých oblastí zájmu a každý si přichystal zajímavý program, aby ukázal, o čem jeho kroužek je.

Jak můžete vidět v galerii, my jsme si připravili pro děti opičí (nebo v našem případě po vzoru cvičených králíčku ze sousedního stanoviště) dráhu, kterou měli děti zdolat. Dráha byla sestavená z překážek, které se daly přeskakovat, podlézat nebo prolézat. I nám to ukázalo, jak si děti dokáží a nebo naopak nedokáží s jednotlivými kroky poradit. Na konci na ně čekalo překvapení, kdy měly za úkol použít na popohnání míčku svůj vlastní nos. Děti celá dráha očividně bavila. Některé ji probíhaly vícekrát.

Navíc na hlavním podiu, přímo v prostoru nákupního centra, vedla celý doprovodný program moderátorka TV Nova Inna Puhajková. I zde jsme měli příležitost předvést naše cvičení a paní doktorka Chlupová zde dokonce měla krátký rozhovor. Děti poté s naším Kubou zkoušeli nové cviky, kdy si měli představovat, že jsou přilepení k zemi lepidlem.

Za celý program děkujeme Avion Shoppingparku a organizátorům Kroužkobraní! Moc jsme si celou akci užili a doufáme, že návštěvníky náš program a projekt zaujal.

Také děkujeme Kubovi, Zuzce, Radkovi a Aldovi za jejich pomoc při organizaci celého dne.