preloader
Zakázat preloader

Informační workshop pro rodiče na Rosničce proběhl úspěšně!

Ilustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázek

V týdnu od 23.-27.9.2019 proběhly workshopy rodičů dětí, které s námi budou pravidelně cvičit v roce 2019/2020 na Rosničce. Jednalo se vždy o ukázkové hodiny, kde se rodiče mohli podívat, jakým způsobem bude cvičení probíhat, mohli se částečně zapojit do cvičení se svými dětmi a seznámili se s našim týmem v čele spaní doktorkou Chlupovou. Rodiče byly informováni jak s dětmi cvičit.

Na workshopech s rodiči se probrali další aktivity Lokomoce, jako je například Dětská olympiáda a nebo náš letní příměstský tábor. Snažili jsme se nastínit, jak Lokomoce vůbec vznikla, čeho se díky cvičení snažíme dosáhnout, jaké máme výsledky a jak by cvičení mělo probíhat. Tuto část si vzal na starosti především Kuba (jak sám říká povoláním syn paní doktorky) a zvládl to na jedničku.

Celá akce probíhala ve spolupráci s pojišťovnou VZP, která v nás vidí potenciál a náš projekt již dlouhodobě podporuje. Rodiče se mohli podívat na jednotlivé preventivní programy od této pojišťovny a další akce, které nabízí. Za podporu ji srdečně děkujeme!