preloader
Zakázat preloader

Tak jsme se do toho také pustili!

V dnešní době, kdy se celé Česko semklo v boji s coronavirovou infekcí, jsme nechtěli zůstat pozadu. Fyzioterapeutické centrum musí být zavřeno, workshopy a cvičení pro děti pořádat nemůžeme, ale rozhodně nezahálíme. Rádi bychom pomohli společnosti alespoň tím, že začneme šít roušky. Máme již tým dobrovolnic, které nám ve výrobě pomohou, ale potřebujeme zakoupit látky a nitě.

Za tímto účelem se obracíme na Vás a zřídili jsme transparentní účet u Komerční banky, na který nám můžete přispět jakoukoliv částkou. Sdílejte prosím tuto informaci mezi své známé a kamarády, kteří by chtěli na nákup látek a nití také poslat nějakou částku.

Číslo transparentního účtu u KB je: 123-1575070207/0100; variabilní symbol: 23032020; zpráva příjemci: jméno a příjmení dárce.

Pro Vaši představu - ze 100 m látky za 130 Kč ušijeme 1200 roušek.

Vyrobené roušky budou distribuovány primárně do dětských nemocnic po celé České republice, kde budou určeny jak pro dětské pacienty, tak pro zdravotnický personál.

Pokud se bude někdo chtít přidat k našemu týmu a pomoci se samotným šitím roušek, může se ozvat na tel. č.: 735129850. Rádi mezi sebou přivítáme další dobrovolníky.

O tom, jak nám jde práce od ruky a jaká částka se již vybrala, Vás budeme průběžně informovat.

Společně s Vámi to zvládneme!

Ilustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázek