preloader
Zakázat preloader

ZMĚNA TERMÍNU! Konference pro pediatry

AKTUÁLNĚ: Změna termínu konference pro pediatry Vadné držení těla, sedavé chování, digitální závislosti a jejich dopad na zdraví dětí!

Z důvodů vládních nařízení a omezení v souvislosti s šířením nákazy Covid-19 Vám oznamujeme, že konference se uskuteční v termínu od 7.-8.5.2021. Registrace je možná do 23.4.2021. 

Cena za dvoudenní program je 2500 Kč. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Máme pro Vás úžasné zprávy, na které jsme pyšní, protože za nimi stojí mnoho a mnoho práce.

S radostí Vám oznamujeme, že v termínu od 26.2. do 27.2.2021 se uskuteční konference s názvem Vadné držení těla, sedavé chování, digitální závislosti a jejich dopad na zdraví dětí určená pro pediatry.

Akce se bude konat v krásném prostředí hotelu Zámek Valeč a je pořádána pod záštitou náměstkyně Ministerstva zdravotnictví ČR MUDr. Aleny Šteflové, Ph.D., MPH a MUDr. Aleny Šebkové, předsedkyně OSPLD ČLS JEP. Za projevenou důvěru a podporu jim děkujeme.

V programu se můžete těšit na příspěvek od MUDr. Jaroslavy Chlupové, Mgr. Martiny Haklové, Mgr. Martiny Víchové, Bc. Clary Lewitové, prof. Jana Poula CSc. a Mgr. Zuzany Pavelcové. V následujících týdnech Vám postupně představíme dopodrobna náš program, abyste si udělali představu, proč je toto téma pro budoucnost dětí tak důležité.

Podle Národní zprávy o pohybové aktivitě českých dětí a mládeže z roku 2018 více jak 77% dospívajících dětí tráví svůj volný čas hraním her a sledováním mediálního obsahu na počítačích, herních konzolách nebo mobilních telefonech a to více jak 2 hodiny každý den.

Veškeré informace a přihlášku na konferenci najdete na našich webových stránkách http://www.lokomoce.eu/konference.html.

Za pomoc při pořádání celé události děkujeme agentuře Ahou - partner in education.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.