preloader
Zakázat preloader

První turnus Příměstského pohybového kempu Lokomoce

První turnus Příměstského pohybového kempu Lokomoce pro děti máme za sebou. Na kempu se nám sešlo téměř 30 dětí a celý týden jsme si s chutí užili. 

Při pravidelných hrách jsme se vyblbnuli v tělocvičně ZŠ nám. Svornosti nebo na venkovním hřišti. Máme za sebou např. zkoušku skoku do dálky, házení míčem na koš, různé opičí dráhy a návštěvu Zoo v Brně. 

Děti byly šikovné a pokrok ve zdolávání překážek byl vidět každým dnem. Je vidět, jak jsou děti učenlivé a po překonání první nejistoty všechno zvládnou. Postupně si znovu zvykaly na dětský kolektiv a udělaly si nové kamarády. Snad se ještě někdy potkají.

Po příchodu všech dětí jsme začínali opičí dráhou a hrami, následně jsme se přesunuli na venkovní hřiště. Učili jsme se základní dovednosti s míčem, létajícím talířem, běh na oválu, skok do dálky a různé další hry. V tělocvičně jsme zapojili i kreslení, skládání různých tipů létajících vlaštovek a vytvořili jsme si domečky z kratonu. 

Po obědě byl pravidelný odpolední klid s pohádkou, aby děti nabraly sílu na další aktivity. Čas nám každý den rychle utekl - ani jsme se nenadáli a přišli si pro děti rodiče. 

Děkujeme týmu instruktorů, který vše zvládnul s přehledem. 

Celý tým Lokomoce se již těší na další skupinu dětí, se kterou začínáme v pondělí 19.7.2021.

P.S.: Z prvního turnusu nám zbylo velké množství zapomenutých věcí. Pokud něco postrádáte, ozvěte se nám na Facebook, volejte nebo se stavte znovu na ZŠ náměstí Svornosti.

Ilustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázek