preloader
Zakázat preloader

Zhodnocení konference pro pediatry 17.-18.9.2021


Ve dnech 17.-18.9.2021 jsme pořádali konferenci pro pediatry a fyzioterapeuty s názvem Vadné držení těla, sedavé chování, digitální závislosti a jejich dopad na zdraví dětí v krásném prostředí hotelu Zámek Valeč, se který máme již skvělou zkušenost z předchozích akcí. 

A teď k těm, kterým je potřeba poděkovat. Chceme poděkovat garantce celé konference, předsedkyni České lékařské společnosti JEP MUDr. Aleně Šebkové a MUDr. Aleně Šteflové, Ph.D., MPH z Ministerstva zdravotnictví ČR, které mělo nad celou konferencí záštitu.  

Naše práce by nebyla rozhodně tak daleko bez našich sponzorů: Fincentrum a.s. Průmyslová zdravotní pojišťovna, společnosti KRKA a za dlouhodobou finanční podporu také děkujeme nadaci RSJ, za kterou se osobně zúčastnila paní Petra Šlapánková. 

Za stejnokroj Lokomoce děkujeme paní Petře Němečkové z PURA VIDA. Určitě jste si už všimli našich růžových triček a růžového nápisu na tom Kubově. Chtěli jsme na konferenci působit vesele a to se díky novému logu Lokomoce na tričkách povedlo. 

Ilustrační obrázek

Patří se poděkovat celému týmu Lokomoce, který odvedl skvělou práci jak s přípravou, tak i s konáním celé konference. Děkujeme samozřejmě i všem úžasným přednášejícím. 

Náš program byl pečlivě promyšlen, každý blok měl své místo a celý tým se snažil předat co největší množství důležitých informací posluchačům. Velkým bonusem byly praktické workshopy, kde si všichni názorně ukázali a vyzkoušeli různé přístupy terapie. I pediatři by měli vědět, jakou práci mohou očekávat od fyzioterapeuta, aby jejich spolupráce v léčbě dětí měla smysl.

Především lékaři ocenili možnosti práce s chodidlem a také vysvětlení výhod chůze na boso u dětí. Přirozené fungování chodidla je ve vývoji důležité.  

Ohlasy na naši konferenci byly úžasné:Perfektní a přátelský přístup ze strany přednášejících. Skvělé praktické ukázky a možnosti si vše vyzkoušet - to je nám velice vzácné.“ Naučila jsem se vnímat své tělo a držet ho napřímené. Zajímavé a poutavé přednášky o digitálních závislostech.“ Odnáším si praktické rady a tipy, které mohu předat rodičům.“

Konference je úspěšně za námi a my už teď začínáme s přípravami na další ročník

Vědomosti jsou, energie a nadšení taky! Snad bude vše už fungovat tak, jak má a žijte napřímeně!

Tým Lokomoce

pozn.: Zhodnocení Lokomoce pohledem Odborné společnosti praktických dětských lékařů České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně najdete na jejich webu. Přikládáme odkaz

Ilustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázek