preloader
Zakázat preloader

Prezentace našeho projektu cvičení v MŠ Iváň

V pondělí 22.6. jsem měli možnost prezentovat náš projekt cvičení dětí v MŠ Iváň, která je v našem projektu zapojena již druhým rokem. Prezentace projektu se osobně zúčastnila paní náměstkyně ministra zdravotnictví MUDr. Alena Šteflová Ph.D., MPH, která spolu s ostatními mohla vidět v praxi, jak náš projekt v MŠ probíhá.

Dále za ministerstvo zdravotnictví přijela paní MUDr. Šebáková, za JMK náměstek hejtmana za resort zdravotnictví pan Mgr. Šlapal, za Národní agenturu sportu se přijela podívat poradkyně předsedy paní Ing. Kabourková a poradce pan doc. Zvonař, starostka města Ivaň paní Macková, starostka MČ Brno - Žabovřesky paní Mgr. Pokorná , ředitelka ZŠ a MŠ nám. Svornosti v Brně paní Mgr. Čoupková. Všem velmi děkujeme za jejich účast, které si moc vážíme.

Na programu byla praktická ukázka cvičení dětí ve školce pod vedením paní učitelky BcA.et Bc. Klakové a naší paní doktorky Chlupové, společně s našim lektorem panem Hovorkou. Po skončení cvičení následovala diskuze na téma prospěšnosti zavedení našeho projektu celoplošně do celé ČR.

Občerstvení pro nás připravilo vinařství Holanek, za což velmi děkujeme. Taktéž moc děkujeme dětem z MŠ Ivaň, byly velmi šikovné a paní ředitelce ZŠ a MŠ Ivaň Mgr. Koubkové, že nám pomohla s celou organizací akce.

Věříme, že náš projekt budeme moci již velmi brzy nabídnout daleko většímu počtu MŠ v celé ČR.

Jsme moc hrdí, že Lokomoce je součástí něčeho tak velikého.

Ilustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázek