preloader
Zakázat preloader

Již 4. kemp pro pacienty s Parkinsonovou chorobou!

Náš čtvrtý kemp pro lidi s Parkinsonovou chorobou se nám povedl i letos maximálně naplnit a to počtem 22 účastníků.

V termínu od 17.-21.8.2020 jsme prožili úžasný týden v hotelovém komplexu Valeč. Součástí každého dne byl předsnídaňový aquaerobic, dopolední a odpolední hodinový blok cvičení. Každý den se naše parta cvičenců dozvěděla něco nového, vyzkoušeli si cílené cvičení na konkrétní problematiku. Především se naučili své tělo vnímat a používat při běžných denních činnostech. 

Je pro nás velkou motivací tento kemp pořádat, právě pro nadšení všech účastníků, jejich vytrvalost při cvičení a radost, kterou z pohybu mají. 

Velké díky patří hlavnímu sponzorovi kempu paní Anežce Valové, majitelce hotelu Valeč, Všeobecné zdravotní pojišťovně ČR za finanční podporu a náměstkyni ministra zdravotnictví MUDr. Aleně Šteflové Ph.D., MPH za návštěvu. 

Těšíme se na příští rok a ještě jednou chceme poděkovat celému týmu, který se o účastníky staral – Martina H., Jakub H., Jaroslava Ch.

Ilustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázekIlustrační obrázek